Omheining wolfwerend maken? Nu is het moment!

Gepubliceerd op  dinsdag 2 jun 2026 om 13.22 uur
Momenteel zitten er nog een vijftal wolven in Limburg. Zij vangen voornamelijk wilde prooien, zoals reeën en jonge everzwijnen. We stellen op dit moment weinig schade vast bij dieren die in de wei staan. Toch kan je best voorbereid zijn, want wolven kunnen onverwacht toeslaan.

Preventie blijft dus erg belangrijk. Deze kalme periode is het ideale moment om je omheining te controleren of aan te passen. Het Wolf Fencing Team Belgium helpt je daarmee. Er zijn nu geen lange wachtrijen, dus jouw dossier kan vlot behandeld worden. Een goede, wolfwerende omheining is de beste manier om jouw dieren te beschermen, ook op momenten dat je het niet verwacht.

Heb je nood aan gratis deskundig advies? Het Wolf Fencing Team Belgium staat voor je klaar. Houthalen-Helchteren ligt in het risicogebied, dus je hebt in sommige gevallen zelfs recht op subsidies om jouw omheining wolfwerend te maken. 

Alle info over subsidies en preventie vind je op www.natuurenbos.be/wolf .

Naar top