Laat je klimaatacties meetellen

Gepubliceerd op  donderdag 7 mrt 2024 om 14.35 uur
Onze gemeente heeft samen met de andere Vlaamse gemeenten het Lokaal Energie- en Klimaatpact (LEKP) ondertekend. Via dit pact engageren Houthalen-Helchteren en Vlaanderen zich samen om te werken rond het klimaat in onze gemeente.

Vlaanderen ondersteunt onze gemeente om concrete acties te ondernemen op ons grondgebied. Houthalen-Helchteren zet zich langs haar kant in om bij te dragen aan de concrete doelstellingen. Bijvoorbeeld bomen en hagen planten. Samen vormen we een krachtig partnerschap voor de toekomst!

Heb jij onlangs een boom geplant of een haag gezet? Of heb je ooit een Hazelaar, appel- of kersenboom afgehaald? Super! Wil jij het klimaat ondersteunen en de gemeente nog verder op weg helpen om haar doelstellingen te bereiken? Registreer dan je actie op onze website. Zo behalen we allemaal samen de doelen van het Lokaal Energie- en Klimaatpact.

Naar top