scholenveldloop: de winnaars

Jaarlijkse veldloop voor scholen, ingericht door het gemeentelijke team Sport.

Sinds negen jaar wordt de veldloop voor het basisonderwijs tijdens de schooluren georganiseerd! Dus alle leerlingen uit het basisonderwijs nemen hieraan deel.

Kip - meisjes 1e leerjaar
1. Sümmeye Cirdi
2. Naomi Crispino
3. Meyra Al

winnaars eerste leerjaar meisjes - kip

Poes - meisjes 1e leerjaar
1. Wies Follon
1. Nea Daniëls
2. Febe Di Benedetto
3. Roos Driesmans

winnaars eerste leerjaar meisjes - poes

Muis - meisjes 1e leerjaar
1. Anais Minardi
2. Olivia Sledz
3. Rena Müller

winnaars eerste leerjaar meisjes - muis

Flamingo - meisjes 1e leerjaar
1. Letizia Uva
2. Sienna Smolers
3. Alena Vandijck

winnaars eerste leerjaar meisjes - flamingo

Aap - jongens 1e leerjaar
1. Maxim Broux
2. Leano Bresciani
3. Safwan Achaary

winnaars eerste leerjaar jongens - aap

Hond - jongens 1e leerjaar
1. Thorben Eerdekens
2. Ilano Falcomer
3. Mathis Janssens

winnaars eerste leerjaar jongens - hond

Beer - jongens 1e leerjaar
1. Sem Roman
2. Liano Olivieri
3. Louis Peeters

winnaars eerste leerjaar jongens - beer

Nijlpaard - jongens 1e leerjaar
1. Andrea Sperti
2. Thor Wouters
3. Muhammad Sarvar

winnaars eerste leerjaar jongens - nlijlpaard

Paard - meisjes 2e leerjaar
1. Aude Butstraen
2. Aamal Al-Dulaimy
3. Malaak Ait-Oujmih

winnaars tweede leerjaar meisjes - paard

Hert - meisjes 2e leerjaar
1. Yana Eerens 
2. Trui Doultremont
3. Line Genné

winnaars tweede leerjaar meisjes - hert

Vos - meisjes 2e leerjaar
1. Elicia Njie
2. Aleksandra Kaczmarska
3. Dhara Pipeleers

winnaars tweede leerjaar meisjes - vos

Giraffe - meisjes 2e leerjaar
1. Farah Radi
2. Lisa Schoonheere
2. Salma Yadgar
3. Ilaria Teti

winnaars tweede leerjaar meisjes - giraffe

Leeuw - jongens 2e leerjaar
1. Berkan Colak
2. Imano Coppola
3. Luca Amendola

winnaars tweede leerjaar jongens - leeuw

Panter - jongens 2e leerjaar
1. Mathias Cuppens
2. Sem De Raeve
3. Jens Jaeken

winnaars tweede leerjaar jongens - panter

Tijger - jongens 2e leerjaar
1. Kurtis Ntock
2. Dailano Lopez
3. Domenik Krosi
3. Jens Paredis

winnaars tweede leerjaar jongens - tijger

Poema - jongens 2e leerjaar
1. Christian Teti
2. Cristiano-Cruz Schoefs
3. Louis Vekemans

winnaars tweede leerjaar jongens - poema

Zebra - meisjes 3e leerjaar
1. Zehra Colak
2. Lena De Coster
3. Linde Damen

winnaars derde leerjaar meisjes - zebra

Cavia - meisjes 3e leerjaar
1. Lauria Michelle
2. Ava Moors
3. Dania Falkou

winnaars derde leerjaar meisjes - cavia

Egel - meisjes 3e leerjaar
1. Ilyana Soferis
1. Nora Ulenaers
2. Juliette Seghers
3. Anna Plessers

winnaars derde leerjaar meisjes - egel

Stier - jongens 3e leerjaar
1. Mateja Brugman
2. Ilario Carota
3. Tibo Bullen

winnaars derde leerjaar jongens - stier

Spin - jongens 3e leerjaar
1. Thomas Lenssen
2. Leandro Guijo Fernandez
3. Finn Goddyn

winnaars derde leerjaar jongens - spin

Kikker - jongens 3e leerjaar
1. Bram Szücs
2. Ilian Vaes
3. Joshe Schoofs

winnaars derde leerjaar jongens - kikker

Eend - meisjes 4e leerjaar
1. Ilana Erneste
2. Moira Erneste
3. Nora Feyen

winnaars vierde leerjaar meisjes - eend

Hamster - meisjes 4e leerjaar
1. Maissa Hafi
2. Eline Haccuria
3. Mirthe Kuda

winnaars vierde leerjaar meisjes - hamster

Konijn - meisjes 4e leerjaar
1. Yinte Verding
2. Lot Stesmans
3. Kaat Vandingelen

winnaars vierde leerjaar meisjes - konijn

Kever - jongens 4e leerjaar
1. Lisandro De Trane
2. Mengesha Desta
3. Walid Ait- Oujmih

winnaars vierde leerjaar jongens - kever

Haas - jongens 4e leerjaar
1. Lenn Müller
2. Jesse Kowalewski
3. Vincent Lenssen

winnaars vierde leerjaar jongens - haas

Marmot - jongens 4e leerjaar
1. Arne Vaes
2. Tristan Rejek
3. Jelle Reynaert

winnaars vierde leerjaar jongens - marmot

Koala - meisjes 5e leerjaar
1. Milene Brugmans
2. Lamya Achaary
3. Fatima Bajrami

winnaars vijfde leerjaar meisjes - koala

Pinguïn - meisjes 5e leerjaar   
1. Sara Lahbira
2. Sara Faris
3. Jolien Jansen

winnaars vijfde leerjaar meisjes - pinguïn

Kangoeroe - meisjes 5e leerjaar   
1. Iris Roosekrans
2. Lene Vanluffelen
3. Nisrine Zaghbi

winnaars vijfde leerjaar meisjes - kangoeroe

Bever - jongens 5e leerjaar   
1. Ersin Elmas
2. Maxim Claes
3. Yassine Ait Addi

winnaars vijfde leerjaar jongens - bever

Bizon - jongens 5e leerjaar   
1. Arne Hendrikx
2. Basiel Knevels
3. Axel Goffa

winnaars vijfde leerjaar jongens - bizon

Hyena - jongens 5e leerjaar   
1. Soufian Radi
2. Rob Junior Praets
3. Jerko Schoofs
3. Enrico Versiglioni

winnaars vijfde leerjaar jongens - hyena

Gazelle - meisjes 6e leerjaar   
1. Faline Ceyssens
2. Kenza Benarbia 
3. Amber Boonen

winnaars zesde leerjaar meisjes - gazelle

Eekhoorn - meisjes 6e leerjaar   
1. Chiara Lopez
2. Rani Lemmens
3. Sahra Kanli

winnaars zesde leerjaar meisjes - eekhoorn

Panda - meisjes 6e leerjaar   
1. Indy Van Der Stelt
2. Manal Mellouli
3. Fé Stesmans

winnaars zesde leerjaar meisjes - panda

Wolf - jongens 6e leerjaar   
1. Jarne Driesen
2. Nouri Ahkim
2. Olaf Borek
3. Daan Bloemen

winnaars zesde leerjaar jongens  - wolf

Lama - jongens 6e leerjaar   
1. Jarne Lievens
2. Giovanni Merandi
3. Mathis Ghisi

winnaars zesde leerjaar jongens - lama

Luipaard - jongens 6e leerjaar   
1. Angelo Soferis
2. Lenny Njie
3. Metin Savas

winnaars zesde leerjaar jongens - luipaard

 

 

Contactinformatie