college van burgemeester en schepenen

Bekijk hier de bevoegdheden van ons schepencollege.

Alain Yzermans

Burgemeester Alain Yzermans (sp.a-Groen-Plus)

veiligheid, financiën, communicatie en patrimonium (inclusief openbare werken)

burgemeester@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 02

Kerkhofstraat 23a

spreekuur:

  • donderdag van 14.30 tot 17 uur, enkel op afspraak
  • in juli en augustus enkel na telefonische afspraak

Jef VerpoortenSchepen Jef Verpoorten (CD&V)

ruimtelijke ordening, ondernemen, landbouw

jef.verpoorten@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 06

Maastrichtsestraat 28

spreekuur: na telefonische afspraak

Muhammet OktaySchepen Muhammet Oktay (sp.a-Groen-Plus)

onderwijs, dierenwelzijn, milieu en duurzaamheid 

muhammet.oktay@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 04

Elzenstraat 40

spreekuur: na telefonische afspraak

Bert CuppensSchepen Bert Cuppens (CD&V)

toerisme, tewerkstelling, huisvesting

bert.cuppens@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 28

Bijendries 15

spreekuur: na telefonische afspraak

Myriam BellioSchepen Myriam Bellio (sp.a-Groen-Plus)

burgerlijke stand, feestelijkheden en evenementen

myriam.bellio@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 09

Halstraat 1A

  • spreekuur: donderdag 14-15.30 uur
  • in juli en augustus enkel na telefonische afspraak

schepen Hanne KellensSchepen Hanne Kellens (CD&V)

cultuur, jeugd en nutsvoorzieningen

hanne.kellens@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 10

Kleine Heresteeg 100

spreekuur: na telefonische afspraak

Eefje Van WortswinkelSchepen Eefje Van Wortswinkel (sp.a-Groen-Plus)

sport, mobiliteit en speelpleinen

eefje.vanwortswinkel@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 27

Daalstraat 26

spreekuur: na telefonische afspraak

Mustafa Aytar

Schepen Mustafa Aytar (sp.a-Groen-Plus)

welzijn - voorzitter OCMW

mustafa.aytar@houthalen-helchteren.be

gsm 0499 51 17 05

Klaverveld 13

spreekuur:

  • maandag 14-15.30 uur na telefonische afspraak
  • in juli en augustus enkel na telefonische afspraak

 

Contactinformatie