Voorzitter: Jeanine Bruyninckx, Eikelbosstraat 56
gsm 0472 45 80 80 of 0473 83 86 94
E-mail: voorzitter@houthalen-helchteren.rodekruis.be 

Secretaris: Herlinde Theeuwen, Azalealaan 23, 3990 Peer
Tel. 011 63 67 62, gsm 0477 54 19 72
E-mail: secretaris@houthalen-helchteren.rodekruis.be 

Bloedinzamelingen
Rudi Cupers, Kuiperstraat 8 B 1, 3550 Heusden-Zolder
gsm 0487 63 38 28
E-mail: bloed@houthalen-helchteren.rodekruis.be 
Bij afwezigheid, contacteer de voorzitter op nummer 0473 83 86 94

Uitleendienst
Nico Cox, De Zelle 4, 3530 Houthalen-Helchteren
Tel. 011 72 73 29, gsm: 0472 56 88 81
E-mail: nico.cox2@gmail.com

Hulpdienst
Marc Bassens, Azalealaan 23, 3990 Peer
Tel. 011 63 67 62, GSM 0476 20 78 47, gsm hulpdienst 0470 61 10 38
E-mail: marc.bassens@skynet.be 
hulpdienst@houthalen-helchteren.rodekruis.be

Verenigingen die tijdens hun manifestaties gebruik willen maken van het Rode Kruis moeten dit minstens 2 maanden op voorhand aanvragen!

Vorming (Voor alle inlichtingen en inschrijvingen cursus eerste hulp) 
Nico Cox, De Zelle 4, 3530 Houthalen-Helchteren
Tel. 011 72 73 29, gsm: 0472 56 88 81
E-mail: nico.cox2@gmail.com of vorming@houthalen-helchteren.rodekruis.be

Communicatie & Werving
Kadriye Altunyay, Guldensporenlaan 26, 3530 Houthalen-Helchteren
gsm: 0494 70 30 47
E-mail: pr@houthalen-helchteren.rodekruis.be

Waar kan je ons bereiken?