gemeenteraad

De gemeenteraad bestaat uit 31 leden. Zij worden verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen die om de 6 jaar plaatsvinden.

De fractievoorzitters van de verschillende partijen zijn aangeduid met een (*)

Daaruit is een college van burgemeester en schepenen aangeduid. De meerderheid in onze gemeente wordt gevormd door sp.a-Groen-Plus en CD&V.
De gemeenteraad vergadert elke vierde donderdag van de maand. De datum en de agenda van de volgende gemeenteraad kan je op deze website raadplegen.

Voorzitter van de gemeenteraad is Maurice Vanoevelen

Gemeenteraadsleden 

Carine Achten
Vlaams Belang
Kastanjestraat 10/01-1
carineachten@houthalen-helchteren.be

Hakim Ahkim
sp.a-Groen-Plus
Elzenstraat 8
hakim.ahkim@houthalen-helchteren.be

Melissa Bosmans
S&D
Herebaan-Oost 134
Tel. 0494 37 10 39
melissa.bosmans@houthalen-helchteren.be

Luciana Costa 
S&D
Sint-Jorisstraat 32
Gsm 0496 15 09 79
luciana.costa@houthalen-helchteren.be

Ronny Custermans
CD&V
Sparrenstraat 42
ronnycustermans@houthalen-helchteren.be

Yeter Demirci
sp.a-Groen-Plus
Kerkhofstraat 69
yeter.demirci@houthalen-helchteren.be

Jules D'Oultremont
S&D
Tijdelijke vervanging door:
Vera Miczka
Seringenstraat 13

Geert Gerits
Onafhankelijke
Oude Bemdens 5 
geert.gerits@houthalen-helchteren.be

Silke Hillen (*)
CD&V
Oude Postbaan 20/A
silke.hillen@houthalen-helchteren.be

Göksal Kanli
CD&V
Donkstraat 5
goksal.kanli@houthalen-helchteren.be

Guy Lucas (*)
sp.a-Groen-Plus
Dorpsstraat 5 -1/2
gsm 0496 53 14 96
guy.lucas@houthalen-helchteren.be

Luc Melotte
NV-A
Groenstraat 27
luc.melotte@houthalen-helchteren.be

Marcel Palmers
Onafhankelijke
Schildersstraat 3
marcel.palmers@houthalen-helchteren.be

Patrick Pollers
sp.a-Groen-Plus
Maasveld 16
patrick.pollers@houthalen-helchteren.be

Lisette Rutten-Lefrère
NV-A
Oude Bemdens 11 
lisette.lefrere@houthalen-helchteren.be

Nathalie Tielens 
Onafhankelijke
Brelaarstraat 12 
gsm 0477 36 84 75
nathalie.tielens@houthalen-helchteren.be

Peter Timmermans 
Onafhankelijke
Vennestraat 4
gsm 0493 56 79 18
peter.timmermans@houthalen-helchteren.be

Olga Van de Vloed 
S&D
Springstraat 12
Tel. 011 52 26 22 - 0495 73 02 27
olgavandevloed@medius.be

Stijn Van Dingenen (*)
S&D
Hortensiastraat 8/1.1
Tel. 0475 97 19 19
stijn.vandingenen@houthalen-helchteren.be

Maurice Vanoevelen 
CD&V - voorzitter gemeenteraad
Weygaardstraat 2a
tel. 011 57 36 44
maurice.vanoevelen@houthalen-helchteren.be

Roger Vanotterdijk
CD&V
De Hoef 2
roger.vanotterdijk@houthalen-helchteren.be

Tamara Westhof
Onafhankelijke
Stationsstraat 36/B
tamara.westhof@houthalen-helchteren.be

Reinhilde Wijckmans
sp.a-Groen-Plus
Ringlaan 11
0498 92 83 12
reinhilde.wijckmans@houthalen-helchteren.be

 

* fractievoorzitter

Gemeentesecretaris Wim Haest maakt het verslag op van de gemeenteraadszitting.

Contactinformatie